Members

Libraries
Alingsås bibliotek
Arbetarrörelsens arkiv och bibliotek
Arboga stadsbibliotek
Arkitektur- och designcentrum (Arkdes)
Bibliotekshögskolan – Högskolan i Borås
Blekinge tekniska högskola
Enskilda Högskolan Stockholms bibliotek
Fagersta stadsbibliotek
Falkenbergs bibliotek
Göteborgs universitetsbibliotek
Hallstahammars bibliotek
Helenelundsskolan
Hjo stadsbibliotek
Hylte bibliotek
Hälsobiblioteket i Region Kronoberg
Högskolan Dalarna
Högskolan i Gävle
Högskolan i Skövde
Högskolan Kristianstad
Karlsborgs bibliotek
Karlstads universitetsbibliotek
Katrineholms bibliotek
Kommunals bibliotek
Konst- och kulturavdelningen Region Halland
Kultur i Halland – Regionbibliotek
Kultur i Väst
Kungliga biblioteket
Kungsör stadsbibliotek
Köping stadsbibliotek
Lidingö stadsbibliotek
Luleå universitetsbibliotek
Lunds universitetsbibliotek
Malmö högskola
Mariestads stadsbibliotek
Medicinska fackbiblioteket (Region Gotland)
Mittuniversitetet
Musik och teaterbiblioteket
Nordenbergsskolans bibliotek
Norbergs bibliotek
Näsbydalskolan
Patent- och registreringsverket (PRV)
Region Halland
Region Västmanland
Sala stadsbibliotek
Sjukhusbiblioteken i Region Skåne
Skinnskattebergs bibliotek
Skövde stadsbibliotek
Statens väg- och transportforskningsinstitut (VTI)
Stockholm stadsbibliotek
Stockholms konstnärliga högskola
Stockholms universitetsbibliotek
Surahammar stadsbibliotek
Svenska Institutet i Rom – Biblioteket
Södertörns högskolebibliotek
Tibro bibliotek
Tidaholms Stadsbibliotek
Trafikverkets bibliotek
Umeå universitetsbibliotek
Uppsala universitetsbibliotek
Vaggeryds bibliotek
Världsbiblioteket (Solidaritetshuset)
Västerås stadsbibliotek
Västerås stadsbibliotek
World Maritime University
Örebro teologiska högskola

Individuals
Anders Fredriksson
Andrey Yakovlev
Anne Appehl
Annica Arvidsson (Projektledare Bibliotek Skaraborg 9-gruppen)
Cenk Bisgen
Delphine Szymczak
Fredrica Axelsson
Jan Johannesson
Katarina Standár
Linda Göthberg
Marie Franzén
Tobias Carlsson (Gislaveds bibliotek)
Viktor Sarge